Domů » Bleskovky » Zlatý HTC One oficiálně: Kryt z osmnáctikarátového zlata a tučná cena

Zlatý HTC One oficiálně: Kryt z osmnáctikarátového zlata a tučná cena

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že HTC představí zlatou variantu své vlajkové lodi One. Dnes se tak opravdu stalo a už teď je jasné, že půjde o poměrně exkluzivní zařízení, které nebude určené pro masovou produkci. Kryt totiž bude vyrobený z osmnáctikarátového zlata, telefon samotný vznikne pouze v pěti kusech při příležitosti předávání hudebních cen MOBO, které letos oslaví 18. narozeniny.


Zlatý HTC One na oficiálním snímku

Cena jednoho kusu z této limitované edice bude 4 400 USD tedy zhruba 83 200 Kč bez DPH. Zlatou verzi modelu One navíc získá výherce nebo výherkyně kategorie Nejlepší objev. Překvapivé je, že o samotnou výrobu krytu se stará společnost Goldgenie, která už v minulosti představila vlastní (neoficiální) zlatou variantu modelu One.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Hmm, to je za babku :-)

    A rozhodne zajimavejsi nez Vertu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).