Domů » Bleskovky » Zkopírujte si fotky z Facebooku na Google. Pomůže vám s tím oficiální aplikace

Zkopírujte si fotky z Facebooku na Google. Pomůže vám s tím oficiální aplikace

Před několika měsíci vydal Facebook pro vybrané regiony nástroj na exportování fotografií a videí do oblíbené služby Fotky Google. Nyní největší sociální síť oznámila, že jej zpřístupnila pro všechny uživatele.

facebook

Uživatelé Facebooku by mohli v budoucnu svá multimédia ukládat i na cloudové platformy jiných společností – v dubnu jeho mluvčí uvedl, že lidé budou moci přenášet fotografie a videa do služeb společností, které se účastní iniciativy Data Transfer Project. Tento projekt založily předloni společnosti Facebook, Google, Microsoft a Twitter (loni se připojil Apple) s cílem usnadnit přesun dat z jedné služby do druhé.

Nastroj Facebooku na prenos multimedii
Postup, jak fotografie z Facebooku na Google Fotky přenést je velmi jednoduchý

Pokud tento oficiální nástroj od Facebooku chcete vyzkoušet, klikněte na tento odkaz. Pak už jen jako cíl vyberte službu Fotky Google a potvrďte.

fb

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments