Domů » Bleskovky » Zkontrolujte si, která zařízení se připojují k vašemu Google účtu

Zkontrolujte si, která zařízení se připojují k vašemu Google účtu

Google představil novou bezpečnostní funkci, pomocí které si můžete ověřit, která zařízení se v poslední době připojila k vašemu účtu. Služba je dostupná na této stránce, naleznete zde nejen seznam zařízení, ale rovněž čas, lokalitu, IP adresu a použitý prohlížeč spojené s posledním přihlášením.  

  

V případě, že naleznete nějaké nesrovnalosti, máte z tohoto místa rychlý přístup k lepšímu zabezpečení svého účtu, například ke změně hesla. Pokud používáte systém Windows Phone 8.1 z programu pro vývojáře, můžete se díky upravené kompatibilitě prohlížeče Interet Explorer v GDR1 setkat s paradoxem, že se váš telefon s Windows Phone bude hlásit jako Android s Internet Explorerem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).