Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Zesnulý DJ AVICII má vlastní mobilní hru. Výtěžek z prodejů jde na výzkum duševního zdraví

Zesnulý DJ AVICII má vlastní mobilní hru. Výtěžek z prodejů jde na výzkum duševního zdraví

Společnost Atari navázala spolupráci s vývojářským studiem Hello There Games a Nadací Tima Berglinga (DJ AVICII). Výsledkem je vydání rytmické mobilní hry Beat Legend: AVICII, která dává vzpomenout na největší hity (titul jich obsahuje celkem 15) předčasně zesnulého umělce. Hráči mají za úkol klikat na tlačítka, která se po vzoru hudebních her jako Guitar Hero neúprosně posunují směrem k obrazovce.

beat legends avicii hra game

Hra se podle propagačních materiálů odehrává v „rytmických oblastech neprozkoumaného vesmíru“. Titul se prodává za 75 korun a dostupný je jak pro Android, tak iOS. Výtěžek z prodeje poputuje Nadaci Tima Berglinga, kterou po smrti nadaného hudebníka založila jeho rodina ve snaze podpořit výzkum duševního zdraví a prevenci proti sebevraždám mezi mladými lidmi. Tim 20. dubna 2018 ve svých 28 letech spáchal sebevraždu.

Beat Legend: AVICII
Beat Legend: AVICII
Autor: Atari, Inc.
Cena: 79,99 Kč
‎Beat Legend: AVICII
‎Beat Legend: AVICII
Autor: Atari
Cena: 79,00 Kč

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments