Domů » Bleskovky » Zemřel Steve Jobs

Zemřel Steve Jobs

Steve Jobs zemřel včera ve večerních hodinách ve věku 56 let. Tato smutná zpráva se objevila na webu společnosti Apple.

-

Apple ztratil vizionáře a kreativního génia. Svět ztratil skvělou lidskou bytost. Ti z nás, kteří měli to štěstí poznat Steva a pracovat s ním, ztratili drahého přítele a inspirujícího učitele. Steve za sebou nechává společnost, kterou mohl vybudovat pouze on a jeho duch bude navždy žít se společností Apple.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ZiChi
Uživatel
ZiChi
Offline

Ač nejsem applista, tak musim uznat, že tenhle člověk dokázal v oblasti IT opravdu hodně. Skoro mi to příjde jako symbolika ve spojení s celkovým rozčarováním nad novým iPhonem, kde všichni vykřikují, jak půjde celý Apple bez Jobse do kopru a teď, krátce poté Jobs odešel definitivně.. Rest in peace

Tomáš Kubec
Uživatel
Tomáš Kubec
Offline

Celkově mi Apple včetně Jobse nikdy moc nevoněl. Alespoň ale rozčeřil nudné vody mobilní komunikace. Otázkou sice je, jestli kladně nebo záporně, ale přeci jen rozčeřil. Budiž mu země lehká.

bkf1
Uživatel
bkf1
Offline

Tak podle me kladne i zaporne… kazdopadne ve svem zivote toho dokazal opravdu HODNE.

uni
Uživatel
uni
Offline

Tak nečeřil pouze vody IT, ale i animovaného filmu.

V otázce kladného/záporného, osobně si myslím, že výrazně více kladného, ale samozřejmě, nic nevyhovuje každému.