Domů » Články » Zelňačka, která pomohla lidem po mozkové příhodě nebo legendární projekt #prsakoule. Za čím vším stojí mobilní operátoři?

Zelňačka, která pomohla lidem po mozkové příhodě nebo legendární projekt #prsakoule. Za čím vším stojí mobilní operátoři?

Ukazujeme si na ně prstem, mluvíme o nich jako o vyděračích a šmejdech a nadáváme, že si na nás jen mastí kapsu. Mobilní operátoři nám poslední dobou rvou žíly a hýbají žlučí. Nad cenami jejich neomezených tarifů, které se už 3 roky nehnou ani o píď, nám zůstává rozum stát. Proto je rozhodně nešetříme. V komentářích na Facebooku a v diskuzních fórech na nich nenecháváme nit suchou. Ne vždy jsou ale temnými rytíři bojujícími na straně zla, někdy je kousne radioaktivní pavouk, a pak stejně jako Spiderman zachraňují lidi i celou zemi.

Například červený superhrdina Vodafone podporuje boj proti rakovině. V rámci projektu #prsakoule pomáhal vyškolit přes 7 000 lidí v diagnostikování zhoubné nemoci. Také ve svém IT inkubátoru vypiplal aplikaci Včelka, která pomáhá dětem zlepšit úroveň čtení. S youtubery, blogery, streamery, zpěváky, novináři a hashtagem  #jetovtobě připravuje akce pro studenty a nabízí jim možnost získat speciální mobilní tarif od Vodafone s 10 GB dat za bezkonkurenční cenu. Rozvěsil přes 100 houpaček v lesích po celé ČR, přidal 54 000 Kč studentům a absolventům uměleckých škol na oživení prostoru jabloneckých lázní.

I magentový kolega T-Mobile nabízí kromě levného volání něco navíc. Se svým týmem dobrovolníků ukuchtil poctivou zelňačku a jejím prodejem získal 20 000 Kč na rehabilitaci a pomoc při návratu do normálního života pro klienty ERGO Activ – osoby po prodělané cévní mozkové příhodě či jiném získaném poškození mozku. S větrem ve vlasech, paprsky slunce ve tváři a partou Bloges Robes vyrazil operátor na #expedicemagenta. Společně zdolali Sněžku a od té doby si i v 1 603 m.n.m. můžete užívat superrychlé LTE připojení. A nesmíme zapomenout na skvělý program, který pro nás všechny připravil v Olympijském parku letos na Lipně. Pomocí programu Rozjezdy také pomáhá se startem začínajícím podnikatelům.

A co modrý O2 rytíř? I on kope za stranu dobra. Jeho Pěkně vypečená pomoc splnila dětem z dětských domovů jejich sny a přání. Operátor do ní zapojil své zaměstnance v Praze, Ostravě, Ústí nad Labem a Pardubicích. Ti napekli spoustu dobrot a vybrali za ně pro Tomáše, Karolínu, Žanetu a další děti celkem 39 000 Kč. O2 také podpořilo čtyřčlennou skupinu známou jako Grex Peregrinatorius. Na putování do Santiaga de Compostelo je vybavilo SIM kartami s LTE roamingem. Jejich dobrodružství tak mohl sledovat na online streamu naprosto každý. V létě si pak zahrálo na Ježíška a ve spolupráci se společností Coca-Cola rozdával data zdarma. Takhle bychom mohli pokračovat dál a dál.

srovnani

Když se nad tím zamyslíme, nezachází ani jeden z mobilních operátorů s penězi, které jim za služby platíme vcelku špatně. Navíc nesmíme zapomenout, že oni nám neurčili, abychom si vybrali zrovna ten tarif, na který teď nadáváme. Aktuální nabídky na trhu si můžeme snadno zmapovat sami díky internetovým srovnávačům, které nám kromě „velké trojky“ porovnají i tarify virtuálních operátorů a najdou pro nás nejvýhodnější řešení.

Jediné, na co tedy můžeme remcat, je absence datových balíčků, po nichž naše srdce aktuálně touží nejvíc. Přestaňme nadávat a zkusme s tím pohnout. Dejme vědět mobilním operátorům, jak moc toužíme po tarifech s neomezeným mobilním internetem. Vyburcujme je k reakci. Sdílejme naše příspěvky a fotky s hashtagem #chcineomezenymobilniinternet na sociálních sítích a vydupejme si pořádnou porci dat!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.