Domů » Bleskovky » Zažijte vřavu první světové války. Stahujte zdarma neúprosnou střílečku Verdun

Zažijte vřavu první světové války. Stahujte zdarma neúprosnou střílečku Verdun

Jak se již stalo dobrým zvykem, také tento týden jsme se od Epic Games Storu dočkali dvojice her zdarma ke stažení. Příznivci realistických a nemilosrdných stříleček se vydají do zákopů první světové války ve hře Verdun, zatímco pro milovníky žánru tower defence je připraven titul Defence Grid: The Awakening.

verdun game

Verdun

Verdun je autentickou multiplayerovou střílečkou z první osoby zasazenou do období první světové války. Plná verze vyšla v roce 2015, více než rok po vstupu do předběžného přístupu na Steamu.

Hráči se proti sobě střetnou ve velkolepých bitvách na území Francie a Belgie, přičemž nechybí historicky přesný zbraňový arzenál, autentické uniformy a zkrátka vše, co umocňuje atmosféru jednoho z největších válečných konfliktů v dějinách.

Defence Grid: The Awakening

Defence Grid: The Awakening sice vyšel už v roce 2008, stále se však jedná o poctivý kousek z žánru tower defence, ve kterém musíte bránit základnu před invazí mimozemšťanů, k čemuž vám poslouží bohatý inventář všemožných střílen a opevnění.

Defense Grid : The Awakening Trailer

Nabídka platí do 29. července, kdy ji vystřídá zbrusu nová dvojice titulů – propracovaná železniční simulace Train Sim World 2 a zběsilá střílečka Mothergunship, ve které se proti hordám nepřátel postavíte s vlastnoručně vytvořeným arzenálem zbraní.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).