Zavřete LG G3 do pouzdra a hrajte: Bez krytu Quick Circle hru PuppyPOP nespustíte

Pouzdro Quick Circle pro LG G3 kromě ochrany zařízení slouží primárně k zobrazování času, notifikací a k rychlému přístupu k některým funkcím telefonu, aniž by bylo nutné jej odemykat. Díky uvolněnému SDK mohou vytvářet libovolné miniaplikace pro toto příslušenství i vývojáři třetích stran. LG nechce zůstat pozadu a připravilo pro kruhový otvor pouzdra Quick Circle první hru.

 

Jmenuje se PuppyPOP a její princip je velmi jednoduchý – spojujete stejně vypadající zvířátka, přičemž řada tří více takto spojených zvířátek zmizí a vám budou přičteny body. Hra je skutečně velmi jednoduchá a určitě se brzy spustí lavina podobných titulů do kruhového výřezu. Otázkou je, jaký má smysl hrát takové hříčky na tak malé ploše, když pouhým odklopením krytu dostáváte 5,5palcový displej, pod nímž se ukrývá výkonné čtyřjádro vhodné pro pořádné hraní. Hru PuppyPOP si můžete stáhnout zdarma z následujícího odkazu.

Odkaz na Google Play

Přemýšlíte o koupi LG G3? Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu

P.S. Také máte chuť zahrát si legendárního Hada na pouzdru HTC Dot View? :-)

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku