Domů » Bleskovky » Zapomněl vypnout stream na Twitchi a začal masturbovat. Pak smazal své účty

Zapomněl vypnout stream na Twitchi a začal masturbovat. Pak smazal své účty

Velmi nepříjemnou věc musel řešit streamer, který na Twitchi a dalších sociálních sítích vystupoval pod přezdívkou MMDStudios a který se živil hraním her a online vysíláním. Mladík totiž u svého počítače začal masturbovat, nicméně zapomněl, že se neodhlásil z aktivního streamu na Twitchi.

twitch stream

Online se mu povedlo vysílat zhruba 25 vteřin „slávy“, nicméně už to stačilo k tomu, aby si ukousl pořádnou ostudu. V reakci na tuto situaci se streamer rozhodl kompletně zmizet z online světa. Účty si smazal nejen na Twitchi, ale také na YouTube, Twitteru a Facebooku, kde měl rovněž založené profily.

MMDStudiosTwitter
Mladík si po nešťastném incidentu smazal všechny účty na sociálních sítích (zdroj obrázku)

Během živých přenosů se aktérům často stávají různé nepříjemné příhody. Někdy jsou vtipné a publikum pobaví, v opačném případě ale mohou mít dopad zejména na psychiku a celkový stav streamera, a to zvláště u mladých lidí.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

3 komentářů

  1. Chudák ? já myslím, že proto má snad každý pochopení)))

  2. Teď bude streamovat maximálně na bongacams.

  3. Vždyť ve hraní pokračoval :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).