Domů » Bleskovky » Zaměřeno na hráče: Xiaomi chystá monitor s vysokou obnovovací frekvencí

Zaměřeno na hráče: Xiaomi chystá monitor s vysokou obnovovací frekvencí

Jen pár týdnů poté, co podznačka Xiaomi Redmi uvedla na trh svůj vůbec první PC monitor Redmi Display 1A, pronikly do éteru zprávy, že své monitory připravuje i Xiaomi. Měly by být zaměřené na hráče a dostupné v úhlopříčkách 24,5, 27 a 29,5 palců, přičemž prostřední model prý bude disponovat obrazovkou s obnovovací frekvencí 165 Hz.

Xiaomi monitor

27palcový model by měl být uveden na scénu v červenci, nejmenší až v září. Pokud půjde vše podle plánu, smartphonový obr prý také představí další model s rozlišením 4K dostupný ve variantách 27 a 29,5 palců. Společnost by měla rovněž pracovat na „neherním“ monitoru s úhlopříčkou 27 palců a dvou dalších herních s úhlopříčkami 23,8 a 27 palců. U těchto tří však v tuto chvíli není známo, kdy by mohly být představeny.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments