Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Zakřivený smartphone LG G Flex s 6″ displejem na nových fotografiích

Zakřivený smartphone LG G Flex s 6″ displejem na nových fotografiích

Jen několik dní po představení Samsungu Galaxy Round se na internetu objevily údajné oficiální obrázky zakřiveného smartphonu G Flex od LG. Zatímco konkurent od Samsungu je ohnutý v horizontálním směru, LG G Flex pro změnu v tom vertikálním.

O hardwarových parametrech toho příliš mnoho nevíme, ale spekuluje se, že by měly být podobné jako u LG G2 (2 GB RAM, Snapdragon 800, 13Mpx fotoaparát), jen s tím rozdílem, že tento kousek nabídne 6″ fullHD displej. Server TheVerge.com dále uvádí, že by se tento atypický model měl na vybraných trzích objevit v prodeji už v průběhu listopadu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Jettero (neregistrovaný)

    Jak to proboha budou lidi nosit v kapse?

  2. M6HE (neregistrovaný)

    mne sa tato idea paci. vacsi display, nositelny v ruke ako mensi. 6palec uz aj tak vlezie do nohavuic len tak tak, takze si ho das do tasky al. ho proste nekupis. realne vyskusanie moze samozrejme doniest iny dojem, ale idea sa mi velmi paci

  3. stalkerpetr (neregistrovaný)

    Si na to sednu a mám dva. I pro manželku. :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel