Domů » Bleskovky » Zakřivený smartphone LG G Flex s 6″ displejem na nových fotografiích

Zakřivený smartphone LG G Flex s 6″ displejem na nových fotografiích

Jen několik dní po představení Samsungu Galaxy Round se na internetu objevily údajné oficiální obrázky zakřiveného smartphonu G Flex od LG. Zatímco konkurent od Samsungu je ohnutý v horizontálním směru, LG G Flex pro změnu v tom vertikálním.

O hardwarových parametrech toho příliš mnoho nevíme, ale spekuluje se, že by měly být podobné jako u LG G2 (2 GB RAM, Snapdragon 800, 13Mpx fotoaparát), jen s tím rozdílem, že tento kousek nabídne 6″ fullHD displej. Server TheVerge.com dále uvádí, že by se tento atypický model měl na vybraných trzích objevit v prodeji už v průběhu listopadu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Jak to proboha budou lidi nosit v kapse?

  2. mne sa tato idea paci. vacsi display, nositelny v ruke ako mensi. 6palec uz aj tak vlezie do nohavuic len tak tak, takze si ho das do tasky al. ho proste nekupis. realne vyskusanie moze samozrejme doniest iny dojem, ale idea sa mi velmi paci

  3. Si na to sednu a mám dva. I pro manželku. :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).