Domů » Bleskovky » Zakřivený LG G Flex 2 bude představen již zítra, máme pro vás první fotografii

Zakřivený LG G Flex 2 bude představen již zítra, máme pro vás první fotografii

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, zda LG na právě začínajícím veletrhu CES v Las Vegas představí novou generaci zakřiveného smartphonu s názvem G Flex. Redaktorům serveru TheVerge se povedlo pořídit snímek, nejen že premiéru nového modelu potvrzuje, ale částečně také prozrazuje jeho design.

V útrobách novinky bychom měli nalézt 64bitový čip Snapdragon 810 a očekává se také nárůst rozlišení (1080 x 1920 px nebo 1440 x 2560 px), naopak úhlopříčka displeje by se měla zmenšit z původních šesti palců na 5,5″. Připomínáme, že nový model bude oficiálně představen už v pondělí 5. ledna v 17:00 našeho času.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. hoax (neregistrovaný)

    to vypada kdyby mel jen zada ohle, neni to tak markantni

  2. Petr (neregistrovaný)

    Já jsem dodnes nepochopil,k čemu je toto dobré a co vede lidi k tomu si to koupit. ??

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).