Domů » Bleskovky » Zakřivený displej na LG G Flex může trpět výrobní vadou

Zakřivený displej na LG G Flex může trpět výrobní vadou

Smartphone LG G Flex lze považovat za unikátní kus hardware. Zakřivený displej s úhlopříčkou šest palců zvládá lehké prohýbání, které by podle slov výrobce nemělo nijak ohrozit funkčnost zařízení. Jihokorejský server však v jedné z maloobchodních prodejen pořídil snímek, který zpochybňuje kvalitu použitého panelu. Na přiložené fotografii jsou jasně patrné dvě malé nerovnosti. Prodejce zároveň potvrdil, že všechny dodané kusy, které měl možnost vidět, trpěly obdobnou vadou.

 
Nerovnosti zachycené na přiloženém snímku mají podle výrobce samovolně zmizet

LG se k celé záležitosti vyjádřilo tak, že ačkoliv některé komponenty uvnitř smartphonu jsou pružné, vlivem častého ohýbání můžou na povrchu displeje vzniknout podobné nerovnosti. Nicméně tento problém nemá mít žádný vliv na výkon či funkčnost. Na internetu se dále objevily zprávy, podle kterých vzniklé hrboly mají časem samovolně zmizet. Uživatelé, kteří se s tímto problémem setkali v praxi a nechtějí čekat, můžou tento jev eliminovat stlačením problematického místa na krycím skle.

V redakci jsme měli možnost si LG G Flex osahat a podobnou vadu na displeji jsme nezaznamenali. Je tedy velice pravděpodobné, že se se jedná o záležitost týkající se pouze některých kusů a ne celé série.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments