Domů » Bleskovky » Zakřiveného LG G Flex 2 se dočkáme ještě tento rok, tvrdí LG

Zakřiveného LG G Flex 2 se dočkáme ještě tento rok, tvrdí LG

V den představení telefonu LG G3 uspořádal korejský výrobce tiskovou konferenci i na své domácí půdě, kde mimo jiné odhalil, že se v druhé polovině letošního roku dočkáme pokračovatele zakřiveného telefonu LG Flex. Jeho představení tedy proběhne patrně dříve, než se původně očekávalo, první indicie směřovaly k počátku příštího roku.

 

Od novinky se očekává především nárůst v oblasti rozlišení displeje, přeci jen 720 x 1280 pixelů s hustotou 245 PPI působí v dnešní záplavě smartphonů s Full HD a QuadHD displeji poněkud zastarale. Flex 2 má být „jedinečné“ zařízení, budeme zvědaví, jaké novinky si pro nás LG připraví.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).