Zákazníci T-Mobilu mohou v nové soutěži získat PlayStation 3 a další ceny

Operátor T-Mobile připravil pro své zákazníky soutěž v rámci programu výhod Našim pro radost. Ten klientům nabízí zajímavé slevy na nejrůznější produkty; osm hodnotných cen potěší všechny příznivce počítačových her. Soutěž odstartovala včera a končí 31. ledna 2015, přihlásit se mohou všichni zákazníci operátora.

Mechanika samotné soutěže je velice jednoduchá – stačí se přihlásit k odběru novinek z benefitního programu a uhodnout správnou odpověď na otázku Kolik stažení aplikace Našim jsme zaregistrovali k 31. 12. 2014?

A nač se mohou soutěžící těšit?

  • 1. cena: herní konzole SONY PlayStation 3. HDD 500 GB
  • 2. –6.cena: mobilní telefon Samsung I9195 GALAXY S4 mini – černá edice
  • 7. cena: digitální videokamera SONY SD HANDYCAM
  • 8. cena: přenosná herní konzole SONY PlayStation Portable PSP-E1004 white

Malou odměnu ale obdrží každý zákazník, který se do programu Našim pro radost do konce ledna přihlásí – na měsíc zdarma získá jeden ze tří nových uvítacích tónů. Do nejužšího výběru se dostala Lana Del Rey, Robbie Williams nebo Depeche Mode.

Ti, kteří nechtějí soutěžit, pak mohou využít aktuální lednové nabídky. Těšit se mohou na slevu 2 200 Kč na nákup elektroniky značky SONY, druhou vstupenku do Divadla v Dlouhé za 1 Kč, 20% slevu na zboží značky Dermacol, 15% na sortiment Breno nebo stokorunovou slevu k nákupu na on-line supermarketu Rohlik.cz a mnohé další výhody. Kompletní pravidla soutěže a další informace o programu Našim pro radost naleznete na této stránce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentáře

  1. bigt (neregistrovaný)

    Čekal bych PS4, ale což, T-Mobile musí přeci šetřit

  2. Sláňa (neregistrovaný)

    Tak jsem kouknul na tu nabidku pristroju sony.Vybral jednu televizi nabizi za cenu 12999kc po sleve..a v e-shopu stoji kolem 9700kč:))Ato se vyplati:))

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *