Domů » Bleskovky » Zákazníci T-Mobilu mohou nyní zakoupit vstupneky na fotbal dříve a levněji

Zákazníci T-Mobilu mohou nyní zakoupit vstupneky na fotbal dříve a levněji

Operátor T-Mobile je už od roku 1998 partnerem české fotbalové reprezentace. V souvislosti s tím se v rámci programu Našim pro radost rozhodl dát svým zákazníkům možnost se jít podívat na domácí kvalifikační zápasy o 15 % levněji a lístky přitom zakoupit ještě o dva dny dříve, než vstoupí do oficiálního prodeje. První předprodej začíná 31. ledna a jedná se o utkání mezi Českou republikou a Lotyšskem, které se koná 28. března v pražské Synotip aréně. Do budoucna se s touto akcí počítá také na zápasy s Kazachstánem (3. září) a Tureckem (10. října).

 

Cesta k lístkům je vskutku jednoduchá. Získat je můžete buď pomocí aplikace Našim pro radost, potažmo lze využít webové stránky nasimproradost.cz a nebo zaslat SMS ve tvaru PRORADOST FOTBAL na číslo 4603. Následně obdržíte slevový kód, který uplatníte na stránkách prodejce Ticketportal.cz. K jednomu telefonnímu číslu lze zakoupit dvě vstupenky. V plánu jsou údajně také další aktivity pro příznivce fotbalu, zde ovšem operátor prozatím nebyl specifičtější.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. jajo (neregistrovaný)

    Nadpis si upravte :) vstupneky-vstupenky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).