TOPlist

Zajímá vás NFT? OpenSea vydává mobilní aplikaci pro Android a iOS

new ios app opensea nft

Pokud jste se někdy alespoň trochu zajímali o NFT, dříve či později jste narazili na stránky OpenSea. Tato společnost provozuje první a největší tržiště NFT, na kterém můžete nejen vyhledávat příští hity v tomto odvětví, ale rovnou je také nakupovat či prodávat.

Nyní se OpenSea z internetových stránek konečně přesunula do mobilní aplikace, což značně zjednoduší život spoustě uživatelů. Má to ovšem jeden háček – aplikace pro iOS a Android umožňuje pouze procházet zajímavé kolekce a jejich aukce, bohužel si z ní nic nezakoupíte a ani zde nic neprodáte.

S aplikací OpenSea lze propojit svůj profil, prozkoumávat zajímavá NFT, ukládat si je do oblíbených, vyhledávat je pomocí pokročilých filtrů či si zobrazit svou kolekci. Také můžete své nejoblíbenější kousky jedním kliknutím sdílet mimo aplikaci. OpenSea je dostupná zdarma na platformy Android a iOS.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku