Domů » Bleskovky » Zajímá vás NFT? OpenSea vydává mobilní aplikaci pro Android a iOS

Zajímá vás NFT? OpenSea vydává mobilní aplikaci pro Android a iOS

Pokud jste se někdy alespoň trochu zajímali o NFT, dříve či později jste narazili na stránky OpenSea. Tato společnost provozuje první a největší tržiště NFT, na kterém můžete nejen vyhledávat příští hity v tomto odvětví, ale rovnou je také nakupovat či prodávat.

new ios app opensea nft
Aplikace OpenSea

Nyní se OpenSea z internetových stránek konečně přesunula do mobilní aplikace, což značně zjednoduší život spoustě uživatelů. Má to ovšem jeden háček – aplikace pro iOS a Android umožňuje pouze procházet zajímavé kolekce a jejich aukce, bohužel si z ní nic nezakoupíte a ani zde nic neprodáte.

S aplikací OpenSea lze propojit svůj profil, prozkoumávat zajímavá NFT, ukládat si je do oblíbených, vyhledávat je pomocí pokročilých filtrů či si zobrazit svou kolekci. Také můžete své nejoblíbenější kousky jedním kliknutím sdílet mimo aplikaci. OpenSea je dostupná zdarma na platformy Android a iOS.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Super, dík. Docela bych ocenil víc informačních článků, co by byly směřované na zajímavé aplikace. Serie „zdarma na…“ začala docela slibně, ale stal se z toho myslim docela clickbait. Určitě je dost aplikací nebo možností, jak rozšířit užitečnost Androidů/iPhonů, ale nikde se o tom moc nepíše. Přitom by na to stačili i třeba takle krátký články. To samý představení různých photo-rigů apod.

    • Jj, souhlas.
      Jinak, ty články „Aplikace zdarma“ postrádají smysl a jeste to stupidní stránkování, to je fakt k smíchu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).