Domů » Bleskovky » Zahrajte si zdarma úspěšné online RPG Tom Clancy’s The Division

Zahrajte si zdarma úspěšné online RPG Tom Clancy’s The Division

Ubisoft nabízí po omezenou dobu zdarma další atraktivní hru – tentokrát jde o postapokalyptické multiplayerové akční RPG The Division, vydané v roce 2016. Na PC bude k mání do 8. září 10:00, pro uživatele předplatitelské služby Xbox Live Gold nabídka trvá až do konce měsíce.

The Division

Hráči na PC mohou komerční hit z dílny studia Massive, který dostal loni pokračování a pracuje se i na jeho filmové adaptaci, stahovat na této stránce. Jako u předchozích bezplatných nabídek francouzského videoherního obra je podmínkou mít účet UPlay (pokud jej nemáte, můžete si jej vytvořit přímo na zmíněné stránce).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

6 komentářů

  1. Zapšklej Dědek

    Hraju pořád zadarmo.Zlatý warforum a warcenter

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).