TOPlist

Zahrajte si Diablo IV s velkým předstihem. Známe termíny veřejné bety

diablo iv
  • Otevřená beta potrvá od 24. do 26. března, majitelé předobjednávek se dočkají o týden dříve
  • Na hráče čeká kompletní úvod hry, který zahrnuje prolog a první akt

Společnost Blizzard oznámila termíny veřejné beta verze očekávaného Diabla IV – zájemci se dočkají už za několik týdnů. Majitelé předobjednávek si mohou do kalendářů poznamenat termín od 17. do 19 března. Všichni ostatní se budou moci pustit do kosení démonů o týden později, konkrétně od 24. do 26. března.

Hráči budou moci důkladně prozkoumat začátek hry – prolog a kompletní první akt, který se odehrává v zasněžené oblasti známé jako Fractured Peaks. Plnění dostupných úkolů a pobíjení nepřátel se lze věnovat neustále dokola, avšak výše než na úroveň 25 svou postavu nedostanete. Blizzard zveřejnil i kousek úvodního filmečku, který mimo jiné blíže představuje první lokaci ve hře.

Beta bude dostupná pro Xbox Series S/X, Xbox One, PlayStation 5 a 4 i PC. Blizzard podobně jako v případě jiných testovacích událostí varuje před možnými technickými nedostatky. Nasbíraná data a zpětnou vazbu však využije k finálním úpravám před vydáním plné verze hry, které bylo stanoveno na 6. červen.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku