Zahájení prodeje iPhone 5: 21. září UK, 5. října Česká republika?

Už zítra v 19:00 našeho času představí Apple v San Franciscu novou generaci jablečného telefonu. iPhone 5 by měl nabídnout větší displej s úhlopříčkou 4″, tenčí tělo, podporu NFC a nový dokovací konektor. Na SmartManii pro vás zítra celý event budeme pečlivě sledovat a zajímat nás bude také to, kdy se nový iPhone začne prodávat.

Některé zahraniční zdroje informují, že by se další generace iPhonu měla začít ve Velké Británii prodávat už v pátek 21. září, předobjednávky bude možné odesílat už od 14. září. V České republice by se měl objevit o něco později – spekuluje se o 5. říjnu a už za pár hodin budeme vědět, zda jsou tyto informace pravdivé.


Ilustrační obrázek: Vlevo údajná podoba nového iPhone 5, vpravo iPhone 4S 

Na internetu se také objevilo fanouškovské video, které se snaží tvářit jako oficiální. Jeho autor při tvorbě vycházel z různých uniklých informací, na základě kterých připravil celkem zajímavou prezentaci, kterou přikládáme pro pobavení.

Zdroj: CNN

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku