Zahájení prodeje iPhone 5: 21. září UK, 5. října Česká republika?

Už zítra v 19:00 našeho času představí Apple v San Franciscu novou generaci jablečného telefonu. iPhone 5 by měl nabídnout větší displej s úhlopříčkou 4″, tenčí tělo, podporu NFC a nový dokovací konektor. Na SmartManii pro vás zítra celý event budeme pečlivě sledovat a zajímat nás bude také to, kdy se nový iPhone začne prodávat.

Některé zahraniční zdroje informují, že by se další generace iPhonu měla začít ve Velké Británii prodávat už v pátek 21. září, předobjednávky bude možné odesílat už od 14. září. V České republice by se měl objevit o něco později – spekuluje se o 5. říjnu a už za pár hodin budeme vědět, zda jsou tyto informace pravdivé.


Ilustrační obrázek: Vlevo údajná podoba nového iPhone 5, vpravo iPhone 4S 

Na internetu se také objevilo fanouškovské video, které se snaží tvářit jako oficiální. Jeho autor při tvorbě vycházel z různých uniklých informací, na základě kterých připravil celkem zajímavou prezentaci, kterou přikládáme pro pobavení.

Zdroj: CNN

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

  1. Pepa (neregistrovaný)

    Já vám nevím, mě se to nijak nezdá… ty poměry displeje by snad Apple jen tak nezměnil, navíc to odemykání pomocí otisku prstu? To je fake

  2. Balrog (neregistrovaný)

    Jinak pěkně udělané video:-) tedy až na to s tím otiskem :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *