Domů » Bleskovky » Záhadný ohebný smartphone na videu: vypálí Xiaomi rybník Samsungu?

Záhadný ohebný smartphone na videu: vypálí Xiaomi rybník Samsungu?

Letošní rok bude zčásti patřit ohebným smartphonům, svá želízka v ohni připravují Samsung, LG i Huawei. Přidat by se k nim mohla i aktuální čtyřka na trhu, společnost Xiaomi, její ohebný smartphone by mohl vypadat nějak takto.

Bohužel ani sám velký @evleaks nemůže potvrdit autenticitu uvedeného videa nebo zařízení na něm zobrazeného, bylo mu však řečeno, že se jedná o výrobek Xiaomi. Oproti demonstrovanému Samsungu Galaxy F využívá toto zařízení jiného form-factoru, má jeden displej, který je možné ohnout na dvou místech, přičemž obsah na displeji se přizpůsobí velikosti plochy. Že se jedná o zařízení Xiaomi, částečně potvrzuje prostředí MIUI, kterým tento čínský gigant obohacuje systém Android.

O tom, že Xiaomi chystá ohebný telefon, informoval v červenci loňského roku i server ETNews, podle něhož si čínský gigant na ohebný telefon objednával komponenty.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments