Domů » Bleskovky » Zadní kryt levnějšího iPhone 5C na kvalitním videu

Zadní kryt levnějšího iPhone 5C na kvalitním videu

Viděli jsme již řadu úniků informací a fotografií komponentů plánovaného levnějšího iPhonu, který bývá označován jako 5C. Design plastového krytu se objevuje již několik měsíců a začíná to připomínat loňskou situaci, kdy opakovaně z více míst unikla podoba iPhonu 5. Teď k výčtu úniků přibylo video ve vysoké kvalitě, které pořídil Sony Dickson, kde se na plastový zadní kryt můžeme podívat pořádně.

Video ukazuje nový kryt s několika staršími iPhony a poskytuje přímé porovnání se současným iPhone 5. Levnější model vypadá lehce vyšší a tlustší, zároveň by podle dřívějších spekulací měl obsahovat méně výkonný hardware. Nejčastějším cílem spekulací je, že bude mít velmi podobný hardware jakou iPhone 4S. Levnější iPhone by měl být představen desátého září spolu s iPhone 5S a dostupný by měl být ve více barvách.


David Podzimek

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
M.BoBo
Anonym
M.BoBo

Zvláštní je proc vydávají novy typ levnějšího smartphonu, a nenechají ten puvodni, ale třeba loňský či předloňský hiend, který je dle mého názoru kvalitnější, a není uměle zhorsovan, jako tento.

To same plati i u Samsungu.

DV (neregistrovaný)
Anonym
DV (neregistrovaný)

On ale Apple prodává i starší modely se slevou, ale když pudu dneska do obchodu, tak tam 4S bude stejně stát okolo 13 tisíc. Oni sice dokážou trochu srazit výrobní cenu toho loňského High-endu, ale je pořád vyšší, než cena telefonu, přímo určeného do jiné cenové kategorie.

Shift (neregistrovaný)
Anonym
Shift (neregistrovaný)

Apple se chce hlavně nejspíš zbavit iPhonu4 a 4S – ty s 30-pin konektorem a rozlišením 960×640, takže jeho řada bude ted nejspíš: iPhone 5S, levnější iPhone5 a pak nejlevnější iPhone 5C

Nyte (neregistrovaný)
Anonym
Nyte (neregistrovaný)

Však oni dnes prodávají i iPhone 4, ale na něm asi nemůžou dostatečně osekat výrobní náklady…No a Samsung to přece dělá podobně jako Apple. Mezi low-endy a špičkovými S4 mají pouze specifické modely typu Xcover2/Express/Core Duos a jinak starší modely.

Krusty (neregistrovaný)
Anonym
Krusty (neregistrovaný)

To myslíte vážně lidi? :D Že výrobní cena iPhonu 4S je 13 tisíc? Kde žijete? V Číně ho za pár šupů vyrobí a pak do vás nacpou reklamu o tom co všechno ten telefon neumí (přitom je to z 90% podíl softwaru ne hardwaru co drží iPhone na špičce) a prodají vám to minimálně za dvojnásobnou cenu.

mceza
Anonym
mceza

Apple má na své produkty 50-70% marži, takže o osekávání výrobních nákladů nemůže být řeč :D

Ta továrnička v Číně to dělá za pár doláčů…

--_-- (neregistrovaný)
Anonym
--_-- (neregistrovaný)

Apple nema 50-70% maržu. Stači si prejst sudny proces, kde apple musel na žiadost povedat aku ma maržu. Ta marža však bola len hruba. (vyroba a balenie) Čize sa tam este neratali dalšie naklady. Marketing, doprava, atd. Marža bola 49-58% u 64GB iPhona. Čislo bude o niečo ešte nižie kvôli ďalším nakladom.

Neviem prečo uvadzate čisla z brucha, keď vam to po prve nejde, neviete ich a ešte aj klamete.

mceza
Anonym
mceza

Nemohu si pomoct, ale tebou udávané číslo 49-58% zapadá do mnou napsaného rozmezí poměrně dost. A to máš jen u jednoho modelu jednoho výrobku…

biscuit84
Anonym
biscuit84

Loz je pracovna metoda mcezu. Chcelo by to dalsi ban :)

LivingLegend
Anonym
LivingLegend

A vcem ej teda podle tebe specifickej mini,ace atd?

Max (neregistrovaný)
Anonym
Max (neregistrovaný)

Zbytečný humbuk. Pokud bude stát předpokládaných 10k, tak stále není levný.

IP (neregistrovaný)
Anonym
IP (neregistrovaný)

Doufam ze nic takoveho nebude!