Začal Samsung uvolňovat aktualizaci na Android 4.1.2 pro Galaxy Note?

Už je to nějaký ten pátek od doby, kdy se na internetu objevil testovací update pro Galaxy Note s modelovým názvem GT-N7000. Bylo to konkrétně během listopadu loňského roku a na web tehdy unikla vývojová verze Androidu 4.1.2 „Jelly Bean“ s označením N7000XXLSA. Okamžitě si jej stáhlo a nainstalovalo obrovské množství uživatelů, nehledě na to, že se nejednalo o oficiální a především finální aktualizaci. Vypadá to však, že by se brzy mohli dočkat i ti, kteří nic jiného než oficiální update nechtějí. Je to ale opravdu tak?

  

Podle magazínu Android Geeks, který získal tip od polského čtenáře, se totiž objevila uživatelům našich severních sousedů možnost oficiální aktualizace Galaxy Note skrze program Samsung Kies. Vypadá to ale všelijak, nikdo jiný z polských uživatelů Galaxy Note totiž možnost aktualizace na 4.1.2 „Jelly Bean“ nepotvrdil. A co více, nikde jinde na světě se také žádné zprávy o možnosti updatu neobjevily.

Není divu, že si mnoho lidí brousí na Jelly Bean zuby, každopádně žádné oficiální vyjádření ze strany Samsungu zatím nepřišlo a jiné informace, než právě ty z Android Geeks, také o dostupnosti nemluví. Uživatelům Galaxy Note tak nezbývá než doufat a čekat.

Autor článku
Miroslav Václavík
image/svg+xml
+

Kapitoly článku