Domů » Bleskovky » Za měsíc má přijít nový Surface Book se 4K displejem, USB-C a novými procesory

Za měsíc má přijít nový Surface Book se 4K displejem, USB-C a novými procesory

Microsoft loni v září překvapil svým prvním notebookem, který lze navíc odepnutím displeje od klávesnicové části přeměnit v rozměrný 13,5″ tablet. Surface Book by se navíc již brzy mohl dočkat svého nástupce, respektive vylepšené současné verze.

SurfaceBook

Nový Surface Book má být údajně vylepšen na třech frontách – rozlišení displeje má narůst z 3 000 × 2 000 pixelů na 4K, do výbavy portů má přibýt oboustranné USB-C a nové mají být také procesory od Intelu. O pohon se má postarat 7. generace procesorů i5 a i7 Kaby Lake vyrobená modernějším a efektivnějším 14nm procesem. Tyto čipy mají přijít někdy ke konci letošního roku, avšak server Vine uvádí, že nový Surface by mohl spatřit světlo světa již v červnu a vytáhnout tak do boje proti nové generaci MacBooků Pro.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Nezdá se mi to pravděpodobné. Rozlišení se určitě zvyšovat nebude. Upgrade procesorů možná, USB C by se hodilo…

 2. WTF (neregistrovaný)

  A co sa stalo s obycajnou verziou surface ? Surface 4 stále nikde…

  • Obyčejný Surface momentálně oslavil jeden rok. Navíc má stále aktuální Atom procesory, které nemají ještě stále skoro žádné tablety. Tam by mohli dát leda tak USB C…

 3. Martin P. (neregistrovaný)

  Než procesory i5 a i7 tam bude Core M tedy výkonnostně jako Macbook 12″

 4. Johny (neregistrovaný)

  Tak hlavně ať to má anitglare a antireflection displej

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).