Domů » Bleskovky » YouTube Rewind: To nejlepší na YouTube za rok 2013

YouTube Rewind: To nejlepší na YouTube za rok 2013

YouTube, největší internetový server pro sdílení videa na světě, představilo očekávaný klip, který by se dal nazvat souhrnem toho nejlepšího, co jsme mohli v tomto roce vidět. Na YouTube je každoročně přidáno několik stovek milionů videí, proto bylo jistě velmi obtížné vybrat ty nejlepší kousky, Google tedy při vytváření tohoto originálního výběru hleděl především na počet zhlédnutí.

YouTube Rewind: What Does 2013 Say?

Ve výsledném klipu je k vidění legenda Gangnam Style od „rapera” PSY, který jako první přesáhl miliardu zhlédnutí, ale i takové hitovky jako Get Lucky od Daft Punk nebo Can´t Hold Us od oblíbeného Macklemora. Video, které se může chlubit velmi kvalitním zpracováním, si můžete užívat Full HD necelých 6 minut. Přejeme příjemnou zábavu při ohlédnutí se zpět za úspěšnými klipy letošního roku. A pokud jste na YouTube aktivní, přidejte si do odběrů náš kanál SmartManiaCZ, na kterém najdete všechny naše videorecenze a testy zařízení.

Michael Krahulec

Diskuze k článku

  1. 2012 byl lepsi :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).