Domů » Bleskovky » Takhle má vypadat modulární zásuvka. Navíc s bezdrátovým nabíjením a reproduktorem

Takhle má vypadat modulární zásuvka. Navíc s bezdrátovým nabíjením a reproduktorem

Znáte situace, kdy potřebujete zapojit mnoho elektrických zařízení, ale kabelů je více, než dostupných zásuvek? Nebo potřebujete nabít telefon, ale máte jen USB kabel, protože jste redukci nechali doma? Společnost Good Gadgets se snažila vyřešit všechny tyto situace jediným produktem, kterému říká YOUMO a přidat ještě více možností navíc.

yuomo_strip

YOUMO je jakési modulární zařízení, kterému nejspíše není vhodné říkat zásuvka, či prodlužovací kabel. Díky mnoha možnostem rozšíření totiž nemusí zůstat takové, jaké jste si ho původně koupili a ani nemusí připomínat prodlužky, na které jsme zvyklí. Různé díly do sebe zapadají jako puzzle, a tak ke klasické evropské zástrčce můžete přidat ještě bezdrátový reproduktor, 4 USB porty navíc, nebo třeba modul se světlem či bezdrátovou nabíječkou.

http://kck.st/1RYFc8l

Good Gadgets již na Kickstarteru vybral téměř 3násobek původní žádané částky, namísto 50 000 eur má na kontě skoro 140 000 eur. Projekt by se tedy měl dostat na trh, ačkoliv historie ukazuje, že ne vždy je objem vybraných peněz to, co rozhoduje o úspěchu. Pokud byste chtěli projekt podpořit i vy, příspěvky začínají na částce 39 eur (1050 Kč), za kterou můžete mít 1 zdrojový kabel v barvě a délce dle výběru a 2 jakékoliv moduly, které společnost na Kickstarteru nabízí. Zásilku pak můžete očekávat v průběhu února příštího roku.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments