Domů » Bleskovky » Takhle má vypadat modulární zásuvka. Navíc s bezdrátovým nabíjením a reproduktorem

Takhle má vypadat modulární zásuvka. Navíc s bezdrátovým nabíjením a reproduktorem

Znáte situace, kdy potřebujete zapojit mnoho elektrických zařízení, ale kabelů je více, než dostupných zásuvek? Nebo potřebujete nabít telefon, ale máte jen USB kabel, protože jste redukci nechali doma? Společnost Good Gadgets se snažila vyřešit všechny tyto situace jediným produktem, kterému říká YOUMO a přidat ještě více možností navíc.

yuomo_strip

YOUMO je jakési modulární zařízení, kterému nejspíše není vhodné říkat zásuvka, či prodlužovací kabel. Díky mnoha možnostem rozšíření totiž nemusí zůstat takové, jaké jste si ho původně koupili a ani nemusí připomínat prodlužky, na které jsme zvyklí. Různé díly do sebe zapadají jako puzzle, a tak ke klasické evropské zástrčce můžete přidat ještě bezdrátový reproduktor, 4 USB porty navíc, nebo třeba modul se světlem či bezdrátovou nabíječkou.


http://kck.st/1RYFc8l

Good Gadgets již na Kickstarteru vybral téměř 3násobek původní žádané částky, namísto 50 000 eur má na kontě skoro 140 000 eur. Projekt by se tedy měl dostat na trh, ačkoliv historie ukazuje, že ne vždy je objem vybraných peněz to, co rozhoduje o úspěchu. Pokud byste chtěli projekt podpořit i vy, příspěvky začínají na částce 39 eur (1050 Kč), za kterou můžete mít 1 zdrojový kabel v barvě a délce dle výběru a 2 jakékoliv moduly, které společnost na Kickstarteru nabízí. Zásilku pak můžete očekávat v průběhu února příštího roku.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal (neregistrovaný)
Anonym
Michal (neregistrovaný)

Jsou tyto pohyblivé přívody schválené po použití v ČR, odpovídají příslušným normám? Podle fotografií se mi zdá, že pár zásadních problémů tam bude.

Martin Prokop
Uživatel
Martin Prokop

Tak schválení tu nemá takových výrobků…. ….a je to tolerováno. A řeší se to až v případě, že to je právně napadnuté, nebo je to předmětem šetření v případě pojistné události nebo újmě na zdraví.

StrycekSkrbil
Uživatel
StrycekSkrbil

35 dolarů za prodlužovačku ? To je sakra drahá prodlužovačka, ta má kontakty minimálně pozlacené, ne?
To si radši počkám rok, až to rákosky začnou nabízet na DX.com za 5 dolarů plus poštovné zdarna …

pospa58
Uživatel
pospa58

Za modulární zásuvku považuji Power Cube viz [odkaz], kde si jednotlivé zásuvky nepřekážejí a jdou krásně štosovat na sebe. V tom předváděném opět do klasických zásuvek bude problém zapojit vedle sebe třeba rozměrnější třeba zdroje nebo nabíječky akumulátorů.