Domů » Bleskovky » Xperia Mint: Vlajková loď Sony s Androidem na nových fotografiích

Xperia Mint: Vlajková loď Sony s Androidem na nových fotografiích

Japonská společnost Sony pracuje na dalším výkonném smartphonu, který má konkurovat především Samsungu Galaxy S III a HTC One X. Model s označením Xperia Mint (LT30p) nabídne Android ve verzi 4.0.4 obohacený o uživatelské prostředí TimeScape a později se dočká i aktualizace na Jelly Bean.

  

Kompletní hardwarové parametry zatím neznáme, ale jistá je přítomnost 4,3″ HD displeje (720 x 1280 px), 13Mpx fotoaparátu a 1,5GHz dual-core procesoru Snapdragon S4, 1 GB operační paměti RAM a 16 GB vnitřní paměti. Příjemným překvapením je přítomnost slotu na paměťové karty a nezapomnělo se ani na hardwarovou spoušť fotoaparátu. Tak co na něj říkáte?

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. lekkart (neregistrovaný)

  Sony pouziva UXP NXT, Samsung TouchWiz…

  • Máte naprostou pravdu, nějak jsem to při psaní pomotal… měla by tam být nová verze prostředí TimeScape (opraveno).

 2. Pavel (neregistrovaný)

  Někde jinde jsem viděl ještě nějaké fotky a tam se psalo o 4,55″ nebo 4,6″ displeji. Pokud by měl jenom 4,3″, pak bude mít šílené okraje kolem displeje. Ach jo, kde jsou další modely ve stylu Motoroly Defy, ta nacpala 3,7″ do rozměrů telefonů s o nejméně půl palce menším displejem.

  • Mrkněte se na tu srovnávací fotku s Galaxy S III, podle té je dost patrné, že tam bude panel s úhlopříčkou 4,3″ (potvrzují to i na Engadget).

  • Lukáš (neregistrovaný)

   Na MM se píše: Model LT30p s kódovým názvem Mint…displej nabídne na 4,6″ úhlopříčce rozlišení 720 × 1 280 bodů.A tato zpráva byla zveřejněna dnes.Tak nevím co je pravda.

  • Lukáši, mkrněte na odkazovaný zdroj pod bleskovkou – ti telefon přímo měli fyzicky k dispozici a uvádějí také 4,3″ :)

  • Na Xperiablogu se dusuji, ze spravna verze je 4,6″

 3. Jirka (neregistrovaný)

  Podle toho obrázku to asi 4,3″ nebude protože před pár dny jsem porovnával S3 s S2 a ten rozdíl byl mnohem větší než je zde. Takźe se také přikláním spíše k 4,6″

 4. xxx (neregistrovaný)

  Má to 4,3″ ;)

 5. Vypadá nadějně, že bych opět zkusil android? Je teda dost velký, na hranici pádla, ale ještě by se dal. Navíc HW spoušť fotoaparátu, které se jiní výrobci vyhýbají jako čert kříži, konektor USB… vlevo nahoře? Tak zase nic :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).