Domů » Bleskovky » Xiaomi za chvíli představí smartphony Mi 10T (Pro). Sledujte s námi online premiéru

Xiaomi za chvíli představí smartphony Mi 10T (Pro). Sledujte s námi online premiéru

Už dnes v 14:00 bude zahájena tisková konference Xiaomi, na které čínský výrobce představí své nové produkty pro předvánoční trh. Akce bude streamována na sociálních sítích, můžete ji sledovat na Facebooku, Twitteru a YouTube.

Mi 10T Series Online Launch Event

S jistotou můžeme potvrdit příchod nových smartphonů řady Mi 10T, které mají nabídnout špičkové parametry za přívětivou cenu. Díky rozsáhlému úniku z tohoto týdne víme, že se dočkáme minimálně modelů Mi 10T a Mi 10T Pro, jejichž hlavními taháky budou displeje s obnovovací frekvencí 144 Hz, čipset Qualcomm Snapdragon 865, podpora sítí 5G a vysoká výdrž na jedno nabití. Jsme zvědaví hlavně na cenu, která by měla napravit nepovedené přijetí jarní řady Mi 10 na českém trhu.

mi10t predstaveni

Tyto smartphony možná ještě doprovodí levnější verze Mi 10T Lite a dočkat bychom se mohli i bezdrátových sluchátek Mi Air 2 Pro s aktivním potlačením okolního ruchu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).