TOPlist

Xiaomi sráží ceny na minimum. Oblíbený Redmi Note 11S teď pořídíte za nejnižší cenu na trhu

900 450 Xiaomi Redmi Note 11

Xiaomi je králem kategorie smartphonů střední třídy a jeho modely zpravidla patří mezi ty s nejlépe vyváženým poměrem mezi cenou a výkonem. Nyní Xiaomi ještě více zatraktivnilo Redmi Note 11, Note 11S a Note 10 Pro, tedy trojici, která patří k těm vůbec nejpopulárnějším v daném segmentu. Všechny tři modely jsou totiž dočasně za ještě nižší ceny než doposud.

Note 11S – nejvýhodnější Xiaomi

A jaký model je z trojice ten nejvýhodnější? Jednoznačně Redmi Note 11S, který vás teď díky slevě a bonusu vyjde jen na 4 799 Kč (běžně 6 999 Kč). Jde přitom o telefon vyvážený v každém směru – nabídne 90Hz AMOLED displej, 108Mpx foťák, velkou 5000mAh baterii, rychlé 33W nabíjení a dostatečný výkon díky osmijádrovému procesoru.

Xiaomi Redmi Note 11

Redmi Note 11 a 10 Pro ve slevě

Pokud hledáte ještě levnější kousek, můžete sáhnout po Redmi Note 11, který můžete mít za 3 999 Kč (běžně 5 499 Kč). Jde o sourozence výše uvedeného modelu s nepatrně nižší úrovní výbavy, čemuž ale odpovídá i nižší cena. A pokud naopak hledáte lépe vybavený model, pak by vám mohl padnout do oka populární Redmi Note 10 Pro, který po slevě a uplatnění bonusu vyjde jen na 5 799 Kč (dříve 7 999 Kč).

U Mobil Pohotovosti získáte je ke všem telefonům Xiaomi zdarma prodlouženou záruku na 3 roky. A taky můžete využít 500 Kč bonus k výkupu, který získáte jednoduše tak, že vyměníte starý telefon právě za novinku od Xiaomi – podrobnosti zjistíte na této stránce. Akční ceny platí jen do neděle 19. března.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku