Sledujte nás na YouTube

Xiaomi slaví pětileté výročí, za pár dnů možná představí chytré hodinky

Čínská společnost Xiaomi o sobě dává poslední dobou hodně vědět. Po úniku specifikací chystaného smartphonu s kódovým označením Ferrari se na oficiálním fóru výrobce objevila informace, že na konci března dojde k představení nových produktů.

 

Informaci zveřejnil sám Lei Jun, což je výkonný ředitel společnosti. Podrobnosti o chystaných novinkách zatím nevíme. Spekuluje se o několika různých kandidátech. Téměř jistě se dočkáme telefonu s označením Ferrari. Objevit by se ale také mohly chytré hodinky, na kterých společnost pracuje. Některé spekulace také hovoří o možném uvedení nové vlajkové lodi – modelu Mi 5.

Xiaomi zároveň letos slaví 5 let od svého vzniku. Při loňské oslavě založení proběhl na webu výrobce prodej vybraných zařízení s velikými slevami. Je tedy možné, že se bude tato akce letos opakovat.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *