Domů » Bleskovky » Xiaomi slaví pětileté výročí, za pár dnů možná představí chytré hodinky

Xiaomi slaví pětileté výročí, za pár dnů možná představí chytré hodinky

Čínská společnost Xiaomi o sobě dává poslední dobou hodně vědět. Po úniku specifikací chystaného smartphonu s kódovým označením Ferrari se na oficiálním fóru výrobce objevila informace, že na konci března dojde k představení nových produktů.

 

Informaci zveřejnil sám Lei Jun, což je výkonný ředitel společnosti. Podrobnosti o chystaných novinkách zatím nevíme. Spekuluje se o několika různých kandidátech. Téměř jistě se dočkáme telefonu s označením Ferrari. Objevit by se ale také mohly chytré hodinky, na kterých společnost pracuje. Některé spekulace také hovoří o možném uvedení nové vlajkové lodi – modelu Mi 5.

Xiaomi zároveň letos slaví 5 let od svého vzniku. Při loňské oslavě založení proběhl na webu výrobce prodej vybraných zařízení s velikými slevami. Je tedy možné, že se bude tato akce letos opakovat.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).