Domů » Bleskovky » Xiaomi se inspirovalo u Applu. Nabídne vlastní servisní program

Xiaomi se inspirovalo u Applu. Nabídne vlastní servisní program

Když Apple nedávno představil vlastní program pro domácí opravy svých zařízení, většinu veřejnosti překvapil. Nyní se k tomuto kroku odhodlal i čínský gigant Xiaomi. Po letech soudních sporů tak další firma usoudila, že bude lepší svým uživatelům nabídnout originální náhradní díly spolu s manuály k opravám než neustále bojovat o další zisky za specializované opravy.

Xiaomi 11T Pro recenze
Xiaomi 11T Pro

Ačkoliv jsme se zatím nedočkali žádných konkrétních kontur ani termínů nové služby, Xiaomi na Twitter pověsilo obrázek, který evokuje lepší zákaznický servis právě v podobě možnosti oprav, dostupnosti dílů a servisních manuálů.

V textu pak zdůrazňuje soustředění na zákazníka a upřednostnění jeho požadavků. Nápis „Stay tuned“ pak značí, že během následujících dní nebo maximálně týdnů přijde oficiální odhalení nové služby.

Tweet pochází z indického zastoupení Xiaomi. Je tedy možné, že v Indii se nová služba začne testovat jako první a později se rozšíří do dalších zemí. To jsou ale pouhé spekulace. Doufejme, že Xiaomi brzy detailněji popíše, co chystá, a další společnosti se Applem a Xiaomi inspirují a s podobnými kroky přijdou také.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).