Domů » Bleskovky » Xiaomi Redmi Note 3 Pro: Aktualizace na Android 7.0 se blíží

Xiaomi Redmi Note 3 Pro: Aktualizace na Android 7.0 se blíží

Majitelé Xiaomi Redmi Note 3 Pro zbystřete. Na stránkách nástroje pro měření výkonu GFXBench se objevil testovací kus běžící na poslední verzi Androidu 7.1.1, což by znamenalo jediné: Xiaomi začalo s testováním Nougatu, a to vše měsíc po spuštění oficiální aktualizace na verzi 6.0.1 Marsmallow.

redminote3_pro

Jak dlouho bude test nové verze Androidu trvat zatím nikdo nedokáže odhadnout. Vzhledem k problémům ostatních výrobců je však na místě, aby bylo velmi důsledné a mezi koncové uživatele se dostala stabilní verze. A na to se rozhodně vyplatí nějaký čas počkat.

nougat_redminotepro3

Tip ke čtení: Xiaomi brzy začne s aktualizací svých telefonů na Android 7.0: které modely se dočkají?

Smartphone Xiaomi Redmi Note 3 Pro můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Ondřej Miláček

Diskuze k článku

  1. Divná tabulka, RN3Pro má snapdragon 650 na 1,8GHz, 5.5″ display, 16MPx foták i s HDR. Ale zpráva je to pozitivní. Přece jenom to byl asi jeden z nejprodávanějších loňských mobilu v Indii a možná i v Číně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).