Xiaomi Necklace Youth jsou nová bezdrátová sluchátka pro mladé

Ozdobná sluchátka pro mladé, Necklace Youth, firma Xiaomi představila začátkem tohoto roku. 12. listopadu společnost spustí prodej nové, levnější varianty ve dvou barevných možnostech – v černé a oranžové. Necklace Youth jsou sluchátka, která mají podle slov výrobce zajistit kvalitní poslech a nabídnout uživateli dostatečný komfort při jejich nošení.

Sluchátka mají být lehká (35 gramů); ůímec nebude kluzký a snadno si jej připnete ke krku. Límec navíc bude díky elastické gumě příjemný na nošení a díky flexibilitě snadno ochrání skrytou baterii a další elektroniku před případným tlakem a poškození.

Necklace Youth budou k dostání ve dvou barevných variantách – černé a oranžové.

Až sedm hodin výdrže na jedno nabití

Baterie vydrží až 7 hodin přehrávání hudby, přičemž jí nabijete za pouhou hodinu. Jedinou nevýhodou je, že zde není přítomna podpora Bluetooth 5.0.

Necklace Youth slibují dynamický, bohatý a robustní zvuk, který potěší všechny audiofily. Sluchátka budou k dostání nejprve v domovské Číně za v přepočtu zhruba 25 dolarů (560 Kč) a není vyloučeno, že se později objeví v prodeji také na českém trhu (cenu odhadujeme okolo 800 Kč).

Radek Chlup

3 komentáře

 1. Lukas (neregistrovaný)

  Proboha copak tohle by si někdo koupil? Kdo bude na krku nosit takovej chomout, navíc s výdrží jen 7h?
  Moje Jaybirdy nic takovýho nemají, jen tenkej káblík s ovládáním a vydrží 8h. Tohle by mělo vydržet, podle té velikosti, alespoň 20h

 2. asdf (neregistrovaný)

  Dobrý den,
  co je to prosím ůímec?
  Předem děkuji.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *