Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi6 na novém snímku: vydá se cestou bezrámečkových displejů?

Xiaomi Mi6 na novém snímku: vydá se cestou bezrámečkových displejů?

Xiaomi Mi6 je pro všechny zatím jednou velkou záhadou. Po internetu koluje mnoho spekulací, které se shodují na tom, že není zatím stále nic jistého. Dnes se však můžeme podívat na první render zařízení, kterým by měl být právě nový Mi6. Snímek unikl na čínské sociální síti Weibo.

gsmarena_002

Černý telefon na černém pozadí neřekne mnoho detailů, některé věci jsou však velmi dobře znatelné. První zajímavostí je zřejmá přítomnost duálního fotoaparátu s dvojitou či trojitou přisvětlovací diodou na zadní straně. Dalším viditelným elementem jsou zakřivené hrany zad, stejně jako je tomu například u Samsungu Galaxy Note5. Lesk na hranách dává tušit, že se dočkáme keramického či skleněného provedení.

Přední strana mnoho detailů neodkrývá. Dočkat bychom se však měli velmi tenkých či dokonce žádných bočních rámečků. Spekuluje se také o tom, že by mělo být představeno více variant modelu, a to s různými přídomky (Pro/Prime/…). Známa není bohužel ani výbava. Nové zprávy však hovoří o tom, že se u novinky Snapdragonu 835 bohužel nedočkáme, nahradit by jej měl starší Snapdragon 821.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).