Sledujte nás na YouTube

Xiaomi Mi Note se obléká ve speciální edici do bambusu

Čínský drak Xiaomi dnes představil speciální edici svého vlajkového tabletofonu Mi Note, který se od původního modelu liší zadním krytem vyhotoveným z bambusu. O ten se již dříve pokoušela společnost OnePlus, ale kvůli potížím ve výrobě vypustila do světa pouze limitovanou edici bambusových krytů.

 TIP: Podívejte se na naše první dojmy z Xiaomi Mi Note

Nový materiál má za následek snížení hmotnosti tabletofonu o 5 gramů na 156 gramů, tloušťka se naopak zvedne o 0,9 mm na 7,85 mm. Bambusový kryt zajišťuje vzhledovou jedinečnost každého vyrobeného kusu, hardwarová výbava jinak zůstává poplatná originálnímu modelu.

   

Speciální edice Xiaomi Mi Note se začne prodávat 24. března v Číně za 2 299 RMB, což je v přepočtu 9 500 Kč bez DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *