Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Note se obléká ve speciální edici do bambusu

Xiaomi Mi Note se obléká ve speciální edici do bambusu

Čínský drak Xiaomi dnes představil speciální edici svého vlajkového tabletofonu Mi Note, který se od původního modelu liší zadním krytem vyhotoveným z bambusu. O ten se již dříve pokoušela společnost OnePlus, ale kvůli potížím ve výrobě vypustila do světa pouze limitovanou edici bambusových krytů.

 TIP: Podívejte se na naše první dojmy z Xiaomi Mi Note

Nový materiál má za následek snížení hmotnosti tabletofonu o 5 gramů na 156 gramů, tloušťka se naopak zvedne o 0,9 mm na 7,85 mm. Bambusový kryt zajišťuje vzhledovou jedinečnost každého vyrobeného kusu, hardwarová výbava jinak zůstává poplatná originálnímu modelu.

   

Speciální edice Xiaomi Mi Note se začne prodávat 24. března v Číně za 2 299 RMB, což je v přepočtu 9 500 Kč bez DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).