Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Note 3: premiéra příští týden společně s Mi Mix 2

Xiaomi Mi Note 3: premiéra příští týden společně s Mi Mix 2

Společnost Xiaomi koná příští pondělí tiskovou konferenci, na které odhalí druhou generaci svého bezrámečkového telefonu Mi Mix z loňského roku. Tento telefon ale nebude zdaleka jedinou hvězdou připravované akce, na internetu se objevila série upoutávek, která nás láká na premiéru modelu Mi Note 3.

Dle všeho bude Mi Note 3 větším zařízením, než úřadující vlajkový model Mi 6. Telefon bude nabízen v několika barevných kombinacích – přiznány jsou zatím černá a světle modrá. Chybět nebude duální fotoaparát a výtečná výbava v čele s čipsetem Qualcomm Snapdragon 835. Displej má být Super AMOLED z dílen Samsungu.

Xiaomi Mi MIX 2 teaser

Stejný protagonista z upoutávek na Mi Note 3 se objevuje i v nově zveřejněném teaseru na model Mi Mix 2, z divoké (a nekvalitní) ukázky však nelze vyčíst nic konkrétního, snad jen podobné výše uvedené barevné varianty.

Prezident Xiaomi Lin Bin na síti Weibo v souvislosti s modelem Mi Mix 2 přislíbil nový full-screen displej 2.0 a také novou technologii odemykání telefonu obličejem. Premiéra obou telefonů se odehraje příští pondělí 11. září.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Asi se mi v této diskuzi ostatní Vysmějí,ale mám pocit,že Nyní zřejmě Xiaomi šlape na pedály a představí Nabušené stroje-i když?Je to sporné,ale Xiaomi bylo první,kdo představilo bezrámečkový přístroj a taky je otázka-jaké budou konečné parametry,ale i když smartphone od Xiaomi nevlastním,toto mi přijde Velmi zajímavé

  2. osobně jsem vlastnil mi3 a dodnes na něj vzpomínám..byl to zatím nejlepší telefon co jsem vlastnil a dodnes jsou na měj vydány aktualizace. na nové telefony se moc těším a počítám že po kolečku s poruchovým telefonem huawei mate7 gold a dalšim problémovým lg v10 se s radostí znovu k týhle značce vrátím(pokud bude global verze)????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).