Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2s uniklo na videu: používá gesta podobná iPhonu X

Xiaomi Mi Mix 2s uniklo na videu: používá gesta podobná iPhonu X

Že se Xiaomi rádo inspiruje u konkurenta z Cupertina, není žádné tajemství. I přes to je poměrně překvapivé, že kromě designových inspirací přebírá Xiaomi také softwarová řešení. To uniklo na video společně s chystaným smartphonem od čínského draka – bezrámečkovým Mi Mix 2s.

Mi Mix 2s Hands On Video Leaked!
Facebook: https://www.facebook.com/onphones Follow us on Twitter: https://twitter.com/on_phones Follow us on Instagram: https://www.instagram.com/onphones/ Audio Credits: Syn Cole - Feel Good [NCS Release] (https://www.youtube.com/watch?v=q1ULJ92aldE)">

Z videa je jasně patrné, že chystaná novinka bude disponovat stejným způsobem přepínání aplikací jako nejvybavenější přístroj od Applu, iPhone X. Zdali Xiaomi přebralo od Applu i jiná softwarová gesta, se bohužel z krátkého videa nedozvíme.

Takto má vypadat Xiaomi Mi Mix 2S: téměř žádné rámečky a chytře řešená přední kamera

Je veliká škoda, že se na videu neukáže také horní část smartphonu, konkrétně pravý horní roh, kde by se měl skrývat přední fotoaparát, jak napověděly nedávno uniklé rendery. Jestli se jedná o skutečný únik nebo jen o dobře narafičený podvrh, se dozvíme již za pár dní na MWC v Barceloně, kde má Xiaomi svůj kousek oficiálně představit.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

17 komentářů

 1. Myslíte blackberry gesta

  • Přesně apple to jen ukradl.

  • Omyl, Apple jim jen dal smysl.

  • @Filip: U BB smysl snad neměli?

  • Filip: Omyl, Apple prostě jen použil gesta na ovládání sytému, dávno vymyšlenou a používanou věc. Pokud jsi nikdy neměl BlackBerry (což vzhledem k tomu, co jsi napsal, předpokládám), tak se podívej na nějaká videa na YouTube. Apple gestům smysl nedal, naopak má o trochu horší provedení než BlackBerry.

  • A navíc, pokud sleduješ dění, tak ti nemohlo uniknout, že se proti Applu vede soudní spor právě o ukradená gesta :D takže asi tak k applu

  • smutnyMajkl (neregistrovaný): Kdo je žalující?

  • Uni: ty jakozto vecny terotik ohledne Apple bys to mel vedet. A pokud ne, u vas dnes nefunguje Google?

   A ano Majkl ma pravdu.

  • A nebyly nehodou ty gesta uz u Palmu s webOS?

  • mas0n (neregistrovaný): Ano, někteří jsou trvale zmatení.

  • BB a PALM? A co takhle NOKIA N9 se systemem MeeGo z roku 2011? Nejlepe ovladatelný system co jsem kdy používal

 2. Blackberry athena som zvědavý

 3. Není to normální Mix 2 ?

 4. Zkopčené BB gesta

  • Spíše MeeGo.. ale to už je celkem jedno. Čína nebo Apple, obojí živí zejména kopírování od konkurence.

 5. Stick: napsal jsi to moc hezky, ale Palm to pouzival driv. Ja mel konkretne Palm Pre, a ten je myslim z roku 2010.

 6. Konečně někdo kdo ví že první byl Palm. A já dodám je jedno kdo to ukradl jen ať už se tak ovládají všechny telefony.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).