Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2s uniklo na videu: používá gesta podobná iPhonu X

Xiaomi Mi Mix 2s uniklo na videu: používá gesta podobná iPhonu X

Že se Xiaomi rádo inspiruje u konkurenta z Cupertina, není žádné tajemství. I přes to je poměrně překvapivé, že kromě designových inspirací přebírá Xiaomi také softwarová řešení. To uniklo na video společně s chystaným smartphonem od čínského draka – bezrámečkovým Mi Mix 2s.

Mi Mix 2s Hands On Video Leaked!
Facebook: https://www.facebook.com/onphones Follow us on Twitter: https://twitter.com/on_phones Follow us on Instagram: https://www.instagram.com/onphones/ Audio Credits: Syn Cole - Feel Good [NCS Release] (https://www.youtube.com/watch?v=q1ULJ92aldE)">

Z videa je jasně patrné, že chystaná novinka bude disponovat stejným způsobem přepínání aplikací jako nejvybavenější přístroj od Applu, iPhone X. Zdali Xiaomi přebralo od Applu i jiná softwarová gesta, se bohužel z krátkého videa nedozvíme.

Takto má vypadat Xiaomi Mi Mix 2S: téměř žádné rámečky a chytře řešená přední kamera

Je veliká škoda, že se na videu neukáže také horní část smartphonu, konkrétně pravý horní roh, kde by se měl skrývat přední fotoaparát, jak napověděly nedávno uniklé rendery. Jestli se jedná o skutečný únik nebo jen o dobře narafičený podvrh, se dozvíme již za pár dní na MWC v Barceloně, kde má Xiaomi svůj kousek oficiálně představit.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments