Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2s na videu: konečně výřez v displeji, který nepřekáží

Xiaomi Mi Mix 2s na videu: konečně výřez v displeji, který nepřekáží

Ve stejný den, kdy Huawei představí své nové smartphony řady P20, odhalí Xiaomi svoji novou vlajkovou loď Mi Mix 2s. První model této řady zpopularizoval displej bez okolních rámečků, letošní novinka má tento prvek posunout ještě o kus dál.

Xiaomi Mi Mix 2s má dostat velmi tenké rámečky okolo displeje, v tom horním se má nacházet výřez pro osazení čelní kamerky. Na rozdíl od Essential Phone, iPhone X a spousty jejich kopií nemá být tento výřez rušivým elementem, neboť nebude rozdělovat horní část uprostřed, ale bude se krčit v pravém rohu. U předchozích dvou generací byla selfie kamerka umístěna v bradě telefonu, díky jejímu přesunu má být spodní rámeček Mi Mix 2s stejně tenký jako ty zbývající. Využití přední strany displejem se tak bude blížit vysněným 100 procentům.

Zatím není jasné, kam Xiaomi umístí čtečku otisků prstů; spekuluje se, že bude součástí displeje, může se však také nacházet na zádech, jak mají naznačovat následující fotografie prototypu.

Smartphone Xiaomi Mi Mix 2s bude představen 27. března v Šanghaji.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

  1. Raději bych četl : Konec vyriznutych displejů.

  2. Tohle je asi fakt nejlepší řešení.

  3. Martin (neregistrovaný)

    Snad už ostatní dostanou rozum a Notch nepoužijí, Krom applu ten má nasráno v hlavě.

  4. jiri N (neregistrovaný)

    No nevím, ale zrovna v pravo nahoře, kde bývá menu a ovládací prvky ? Tady zase někdo přemýšlel jen nad tím jak vyřešit přesunutí z prostřed, ale nevzal v úvahu ovládání :-). Toto je důvod proč tyto telefony nikdy nebudou TOP ;-).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel