Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2S bude mít premiéru až za měsíc. Nabídne dechberoucí výkon

Xiaomi Mi Mix 2S bude mít premiéru až za měsíc. Nabídne dechberoucí výkon

Od společnosti Xiaomi se v rámci veletrhu MWC očekávalo představení smartphonu Mi Mix 2S, nakonec však nepřišel telefon sám, ale pouze oznámení termínu jeho oficiální premiéry. Ta se odehraje 27. března, což je stejný den, kdy bude Huawei představovat své novinky řady P20.

 

Na pozvánce Xiaomi dominuje číslo 273 741, která bude patrně znamenat vysoké skóre v žebříčku AnTuTu. Toto číslo by mělo překonat i např. včera představený Samsung Galaxy S9, který má mít podle nové metodiky AnTuTu skóre 254 375 bodů (varianta s čipsetem Exynos). Xiaomi Mi Mix 2S bude pohánět Qualcomm Snapdragon 845, spekuluje se o 8 GB RAM a 256GB úložišti.

Takto má vypadat Xiaomi Mi Mix 2S: téměř žádné rámečky a chytře řešená přední kamera

Telefon má disponovat s širokoúhlým 6″ displejem s FullHD+ rozlišením a ultratenkými rámečky se schovanou selfie kamerkou v pravém horním rohu. Na zařízení poběží Android Oreo vyzdobený nadstavbou MIUI 9.0.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).