Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2 perem fanoušků: tenčí rámečky a duální fotoaparát?

Xiaomi Mi Mix 2 perem fanoušků: tenčí rámečky a duální fotoaparát?

Xiaomi Mi Mix započal éru velkého ztenčování rámečků okolo displeje. Na tento trend se postupně nabalili i ostatní výrobci se svými zařízeními. Dnes unikl nový fanouškovský koncept, který se zaměřuje na dosud nepředstavený model Mi Mix 2. Ten by se měl dočkat ještě tenčích rámečků a především pak duálního fotoaparátu. O únik se postarala čínská sociální síť Weibo.

gsmarena_002

Zařízení nezapře svůj původ a nabídne keramická záda s duální čočkou fotoaparátu, spolu se čtečkou otisků prstů. Celý koncept se pak nese v duchu skoro úplného odstranění přebytečných rámečků, zůstala tak jen malá plocha pod displejem.

Displej by měl u nového modelu vyplňovat 93 % přední plochy, došlo zde tedy k navýšení plochy o 1,7 %. Původní Mi Mix dostal displej o velikosti 6,4″, fanoušci by si však tentokrát přáli něco lépe uchopitelného, například displej o velikosti 5,7″. Musíme tak jen doufat, že nebude společnost s představením nástupce příliš otálet a uvede jej na co největší počet trhů.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).