Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Fit mění vzhled: k lepšímu nebo k horšímu?

Xiaomi Mi Fit mění vzhled: k lepšímu nebo k horšímu?

Pokud používáte nějaké nositelné či zdravotní zařízení od Xiaomi nebo Huami, určitě je vám známá párovací aplikace Mi Fit. Čínský výrobce nyní pro ni připravil aktualizaci, která nenechává kámen na kameni.

mi fit

Z modré do oranžové

Aplikace dostala novou oranžovou domovskou obrazovku, na které přehledně najdete veškeré potřebné informace ze spárovaného zařízení – nachozené kroky, spálené kalorie, srdeční tep, hmotnost nebo informace o posledním spánku. Není nutné nikam scrollovat, vše se smrsklo na jednu stránku. Ze spodní ovládací lišty ubyl přístup k workoutům, ty nově najdete v záložkách chůze, běh a jízda na kole v horní části obrazovky. Podle vývojářů aplikace nyní podporuje větší množství druhů cvičení. Ikonu Workouts na spodní straně nahradila ikona přátelé, která byla předtím schovaná v nastavení profilu.

Bohužel jestli se něco nepovedlo, tak je to lokalizace do češtiny. Není úplná, spousta položek zůstává v angličtině, a navíc si zvolený font neumí poradit s českými znaky. To se ale snad v některé z příštích aktualizací změní.

‎Mi Fit
‎Mi Fit
Autor: Huami Inc.
Cena: zdarma+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Mi band 4 bude mít barevný displej:
    [odkaz]

  2. No … ještě že existují softwarové alternativy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).