Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi CC9 nabídne oslnivý vzhled. Podívejte se na první obrázky

Xiaomi Mi CC9 nabídne oslnivý vzhled. Podívejte se na první obrázky

Společnost Xiaomi příští týden oznámí model Mi CC9, který by měl cílit především na mladou generaci. Už nyní známe některé specifikace. Telefon nabídne 48Mpx zadní fotoaparát a 32Mpx selfie kamerku. Na internetu se také objevily první oficiální obrázky, které potvrzují některé dřívější informace. Skutečně tak můžeme počítat s celkově třemi zadními fotoaparáty ve vertikálním rozestavení.

Xiaomi Mi CC9: oslnivý design

Musíme uznat, že na obrázcích to telefonu skutečně sluší, na čemž se nemalou měrou podílí zadní panel v barevné variantě Glacier Ice White. Vzhled zařízení díky tomu připomíná například vivo IQOO ve variantě Feather White či Huawei P30 v barvě Pearl White. Dále si na obrázcích můžeme povšimnout přítomnosti USB-C konektoru a nechybí ani 3,5mm konektor na sluchátka. Na spodní straně zařízení se nachází také mikrofon s potlačením šumu a infračervený port. Za boku klasicky nalezneme zapínací tlačítko a ovládání hlasitosti.

Xiaomi Mi CC9 reveal invitation

Čínský výrobce už začal rozesílat pozvánky na událost, kde se nový telefon oficiálně představí světu. Stane se tak už 2. července. Na pozvánce se objevují loga Xiaomi a Meitu, která zvýrazňují nové partnerství, jemuž předcházela akvizice druhé jmenované značky v minulém roce.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

5 komentářů

  1. Promiňte co je na tom oslnivého když to vypadá jako Huawei a spousta dalších? :D

  2. Koukám, že si Číňané mezi sebou půjčují skicy :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).