Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Oblíbený fitness náramek od Xiaomi bude brzy fungovat i s Windows Phone

Oblíbený fitness náramek od Xiaomi bude brzy fungovat i s Windows Phone

Fitness náramky zažívají v poslední době opravdu veliký rozmach. Mezi jeden z nejlevnějších, ale zároveň z nejpovedenějších patří Mi Band od čínského výrobce Xiaomi. Tento náramek byl původně určený pro zařízení poháněná operačním systémem Android. Koncem loňského roku se ovšem objevila také aplikace pro zařízení s iOS. Díky velké popularitě a nízké ceně se nyní pracuje také na aplikaci pro telefony s operačním systémem Windows Phone.

 

Předem musíme upozornit, že se nejedená o oficiální aplikaci. Za její vznik se zasloužil vývojář s přezdívkou Dahrkael. Aplikace je zatím v testovacím stádiu a i když je dostupná v oficiálním Windows Phone obchodu, budete muset pro její používání kontaktovat vývojáře a požádat o přístup.

   

Zatím není jasné, které funkce budou podporované. Z dostupných screenshotů je vidět, že se dočkáme inteligentního budíku, řízeného podle fází spánku a krokoměru. Z obrázků také vyplívá to, že je tato beta verze dostupná pouze ve španělštině. V brzké době bychom se ovšem měli dočkat anglické lokalizace. Majitelé zařízení s Windows Phone budou jistě nadšeni. Drtivá většina konkurenčních náramků se této platformě totiž vyhýbá.

Odkaz na WP katalog

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

6 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  Kdyby se raději řešili podstatnější problémy tohoto náramku(než pod podporu pro pár zoufalců s wp) byl bych rád, kupříkladu kožený náramek co byl prezentován při představení nelze sehnat a bohužel ten gumový už po měsíci vypadá opotřebovaně.

  • mimonaut (neregistrovaný)

   zoufale si opravdu nepřipadám. ale po tvém příspěvku si ani nekoupím xiaomi, díky za upozornění..

 2. Zdeněk Beran (neregistrovaný)

  Vývoj této aplikace nemá na starosti Xiaomi, ale nadšenec. Chápu, že pro výrobce není prioritou vývoj pro jiné platformy, ale uživatelé WP nemají moc jiných alternativ, takže by podle mého názoru došlo k určitému nárůstu prodeje.

 3. mposvar (neregistrovaný)

  Tyhle neofiko apky umí někteří off.autoři řešit blokací účtu.

  To jenom až se někdo kdo ho bude používat na vícero systémech bude divit.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel