Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi A2 bude zřejmě představen na konci července v Barceloně

Xiaomi Mi A2 bude zřejmě představen na konci července v Barceloně

Společnost Xiaomi spustila další kolo programu Mi Explorers pro své fanoušky. Ti, kteří se do něj zaregistrují, splní všechna kritéria, a nakonec budou vybráni, se mohou těšit na placený třídenní zájezd do Madridu. Zde se ve dnech 23. – 25. července odehraje speciální událost spojená s odhalením nového smartphonu (nejspíše Mi A2), který si budou moci vybraní fanoušci Xiaomi vyzkoušet ještě před touto událostí.

Registrace do programu probíhá na těchto stránkách, abyste se dostali do úzkého výběru účastníků musíte projít 5minutovým znalostním testem, na který jsou 3 pokusy. V případě úspěšného splnění (minimálně 18 z 20 otázek) a odsouhlasení všech podmínek se dostáváte potencionálním účastníkem programu, do kterého bude nakonec vybráno 10 fanoušků. Ti pak získají zpáteční letenku z vybraného města do Madridu, ubytování na tři noci, pojištění na 4 dny a jednodenní prohlídku Madridu.

Xiaomi Mi A2 se začne prodávat srpnu. Víme, kolik bude stát

Registrace do programu Mi Explorer lze uskutečnit do 1. července, podmínkou účasti je dovršení věku 18 let a schengenské vízum.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).