Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 7 zřejmě na MWC neuvidíme, přijít má Mi Mix 2s

Xiaomi Mi 7 zřejmě na MWC neuvidíme, přijít má Mi Mix 2s

Společnost Xiaomi se po roční přestávce opět zúčastní veletrhu MWC. Dosud se spekulovalo, že v Barceloně představí nový vlajkový model Mi 7, zřejmě se však dočkáme zcela jiného telefonu. Podle čínských médií jím bude smartphone Mi Mix 2s.

Recenze Xiaomi Mi Mix 2: pan bezrámečkový

Vylepšená varianta Mi Mix 2 má přinést dvě zásadní změny – výkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 845 a vylepšený fotoaparát. Ten má být postavený na snímači Sony IMX363 s většími pixely, rychlejším autofokusem a lepšími výstupy ve zhoršených světelných podmínkách. Telefon by také údajně mohl dostat schopnost rozpoznávání uživatele podle obličeje. Xiaomi Mi Mix 2s má mít premiéru na MWC, prodej má být zahájen krátce poté.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. A bude mít 3,5 mm jack? Bude mít stabilizaci kamery, ne jen EIS, ale na čipu, optickou. Jestli ne, tak mě to stejně nezajímá.

  2. Dejte s tím Jackem už pokoj, proboha…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).