Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 6c na novém renderu: duální fotoaparát a tenké rámečky

Xiaomi Mi 6c na novém renderu: duální fotoaparát a tenké rámečky

Čínský gigant Xiaomi neuhlídal rendery připravovaného nástupce Mi 5c, které unikly na sociální síť Weibo. Nejvýraznější změny, které se Xiaomi Mi 6c dočká je duální fotoaparát. Primární čočka by měla být Sony IMX386 CMOS s 12 MPx a sekundární teleobjektiv by měl disponovat rozlišením 5 MPx.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Z další výbavy se předpokládá 5,15″ fullHD displej s čtečkou otisků prstů na spodní straně, osmijádrový procesor Surge S2 nebo dvě paměťové varianty – 4 GB RAM/64 GB vnitřní paměti a 6 GB RAM/128 GB vnitřní paměti. Cena se bude pohybovat pravděpodobně okolo cenovky 6 600 Kč.

Xiaomi Redmi 5A oficiálně: kovový základ za hubičku

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).