Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 6 ve třech verzích? Nejvybavenější dostane zahnutý displej a keramické tělo

Xiaomi Mi 6 ve třech verzích? Nejvybavenější dostane zahnutý displej a keramické tělo

Společnost Xiaomi se letošního veletrhu MWC nezúčastní, ale to neznamená, že v roce 2017 nebude mít co nabídnout. Podle spekulací má na přelomu března a dubna konat tiskovou konferenci, jejíž hlavní hvězdou bude vlajkový smartphone Mi 6.

xiaomi-mi-6-leaked-photo-768x581

 

Telefon má dorazit hned ve třech různých variantách, lišících se výbavou i cenou. Nejdostupnější má být varianta s plochým displejem a čipsetem MediaTek Helio X30, uprostřed pak bude ležet model s oboustranně zahnutým displejem a Snapdragonem 835, oba s 4 GB RAM.

mi-6

Nejvýše postavená varianta má mít rovněž oboustranně zahnutý displej a navíc keramická záda, která jsme měli tu čest vidět již u modelu Mi Mix. Telefon má dále dostat fotoaparát s rozlišením 12 Mpx postavený na senzoru Sony IMX362, akumulátor o kapacitě 3 000 mAh a vnitřní úložiště o kapacitě 128 nebo 256 GB. Operačním systémem bude Android ve verzi 7.0 Nougat.

Spekuluje se rovněž i o částkách, za které bude trojice chystaných telefonů prodávána – nejnižší model má stát 1 999 CNY (asi 7 400 korun bez DPH), prostřední 2 499 CNY (9 200 korun bez DPH) a verze s keramickými zády pak 2 999 CNY (11 tisíc korun bez DPH).

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).