Xiaomi Mi 6 údajně dostane stejný fotočip jako Xperia XZ Premium

Společnost Xiaomi do Barcelony svoji novou vlajkovou loď Mi 6 nevyslala, k jejímu představení má údajně dojít někdy v příštím měsíci. Telefon má přijít ve dvou úhlopříčkách displeje 5,15 a 5,7 palců, má dostat výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 835 a zaostávat nemá ani v oblasti fotoaparátu.

Podle posledních spekulací dostane Xiaomi Mi 6 fotoaparát postavený na nedávno představeném fotočipu Sony IMX400 (více informací), který je součástí smartphonů Xperia XZ Premium a XZs. Tento fotočip disponuje vestavěnou pamětí, díky čemuž je schopný po krátký okamžik zaznamenávat Super Slow-motion video s 960 fps.Nepřehlédněte

Xperia XZ Premium zvládne slow-motion při 960 fps, má to ale jeden háček

Fotoaparát Xiaomi Mi 6 by navíc mohl být oproti vrcholovým smartphonům Sony duální. Nutno podotknout, že dokud není nic oficiálně potvrzeno, pohybujeme se pouze v oblasti spekulací, které by měly být rozvířeny 16. dubna, kdy má být telefon představen.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku