Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 10 požene kupředu Snapdragon 865. Chystá se i verze Pro

Xiaomi Mi 10 požene kupředu Snapdragon 865. Chystá se i verze Pro

Včera byl na Havaji představen vlajkový čipset Qualcomm Snapdragon 865, který budeme vídat ve spouště smartphonů roku 2020. Mezi ně se bude řadit i Xiaomi Mi 10, což potvrdil samotný šéf čínské firmy Bin Lin.

mi 10

Toto oznámení není nijak překvapivé, Lin Bin je poměrně pravidelným účastníkem havajského summitu. Prezident Xiaomi Lin Pin navíc před nedávnem nepřímo potvrdil, že nemáme očekávat pouze Mi 10, ale i verzi Pro.


mi 10 pro

Kromě výkonného čipsetu by se chystané novinky měly dočkat 108Mpx fotoaparátu, 66Wattového nabíjení a nejnovějšího Androidu 10 v kabátku MIUI 11.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
b-i-k-e-r
Anonym
b-i-k-e-r

Bin Lin Lin Bin Lin Pin…tak ja nevim, je to ten stejny? =)

Škoda
Anonym
Škoda

Od Xia jsem odešel potom, co mi přišla aktualizace na miui11 a v systému samé reklamy. Otevřeš Hudba boom reklama přes celý displej atd. Otrava neustále prehmatavat na zavření. Takže papa. Už jsem u konkurence

Stenli-X
Anonym
Stenli-X

No když je problém nainstalovat aplikaci a reklamy bloknout , nebo upravit nastavení , tak jdi k iPhone.

Treska
Anonym
Treska

Reklamy jsou jen v aplikacích výrobcea to někdo používá (myslím u všech výrobců)?Pár kliknutím vypnete všude reklamy aniž byste potřeboval aplikaci třetích stran, to snad takový problém nebyl a jestli byl, tak asi nebude problém na straně Xiaomi. A ty reklamy jsou tam proto aby vlajkový model mohl stát polovinu nebo tretimu ceny jiných výrobců.