Domů » Bleskovky » Xiaomi má vlastní vysavač. Pyšní se OLED displejem a magnetickou nabíječkou

Xiaomi má vlastní vysavač. Pyšní se OLED displejem a magnetickou nabíječkou

Společnost Xiaomi je známá pro své široké portfolio nabízených produktů. Rozhodně se nejedná pouze o chytré telefony, v nabídce byste našli různé příslušenství či domácí spotřebiče, které se zpravidla vyznačují moderním designem a užitečnými funkcemi. V minulosti jsme vás informovali například o stylovém teploměru. Jinak tomu není ani v případě nového vysavače, který čínský výrobce nabízí pod dceřinou firmou Roidmi.

roidmi x30 pro 2

Elegantní design a spousta funkcí

Model Roidmi X30 láká na elegantní design či přítomnost OLED displeje, který v reálném čase ukazuje stav úklidu. Tím však výčet zajímavostí nekončí. Vysavač se pyšní několika úklidovými režimy včetně čištění a vytírání. Součástí vysavače je také speciálně navržený kartář NEX-V s hrbolatým povrchem, který by se měl podle slov výrobce dostat do každé štěrbiny.

S prachovými roztoči by se měla poradit vysoce účinná hlavice s rychlostí až 800 otáček za minutu. V balení nechybí ani kartáč zaměřený na odstraňování zvířeních chlupů. Jednotlivé části vysavače jsou vybavené magnety, díky nimž lze jednoduše vyměňovat kartáče podle potřeby.

via GIPHY

Magnetická nabíječka

O chod vysavače se stará baterie s velmi slušnou kapacitou 2500 mAh/72 Wh, která by měla poskytnout až 70 minut nepřetržitého vysávání. Součástí balení je i magnetický bezdrátový nabíjecí systém, nabíjení s ním trvá pouze 2,5 hodiny. Zájemci mohou vysavač podpořit na crowdfundingové platformě Indiegogo.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.